Son Hali Güllü’ye Benzetilen Zeynep Koçak’tan 100 Milyonluk Vurgun Göndermesi

Hepimizin Çok Güzel Hareketler Bunlar programı ile tanıdığı ünlü isim Zeynep Koçak’ın yaptırdığı estetik operasyonlar sonrası hali sık sık gündem oluyor. Sosyal medyayı aktif kullanan oyuncunun son halini görenler, kendisini şarkıcı Güllü’ye benzetti. Gelen yorumları gören Zeynep Koçak, dolandırıcılık iddialarıyla gündeme gelen Kıvanç Talu’ya atıfta bulunarak yazılanları tiye aldı.

Zeynep Koçak’ı hepimiz bir dönem tüm Türkiye’yi ekran başına toplayan komedi programı Çok Güzel Hareketler Bunlar’dan tanıyoruz.

Yılmaz Erdoğan’ın BKM Mutfak altında topladığı oyuncularla birlikte televizyon ekranlarına taşıdığı program 2008 yılında yayınlanmaya başlamıştı. O dönemlerden hayatımıza giren pek çok oyuncu, şarkıcı ve fenomen olmuştu.

Bu isimlerden bir tanesi de Zeynep Koçak’tı.

Çok Güzel Hareketler Bunlar’dan sonra dizi ve film oyunculuğuna devam eden Zeynep Koçak, son olarak 2022 yılında Sadece Arkadaşız isimli yapımda rol aldı. Yıllar içerisinde tarzı son derece değişen oyuncu, bir diğer yandan da senaristlik yapmaya başladı.

Tabii kendisinin işleri bir yana dursun, yaptırdığı estetik operasyonlar da sık sık gündeme gelen konular arasındaydı.

www.bursahakimiyet.com.tr

Hatırlarsanız Çok Güzel Hareketler Bunlar döneminde Oğuzhan Koç ve Zeynep Koçak’ın uzun süreli bir ilişkisi olmuştu. Ardından evlenmesi beklenen çift ayrılmıştı. Zeynep Koçak da sert bir imaj değişikliğine gitmişti.

Zaman içerisinde saçından tarzına pek çok şeyi değiştiren Zeynep Koçak, kendini mutlu hissettiği şeyleri yatırmaya devam ederek estetiği de işin içine katmıştı.

Tabii bu süreçte kendisine hem olumlu, hem de olumsuz yönde pek çok eleşiri gelmişti. Bir kesim eski halinin daha güzel olduğunu savunurken, diğerleri kendini nasıl mutlu hissediyorsa öyle olması gerektiğini söylemişti. Gelen eleştirileri önemsemeyen hatta bunları tiye alan Zeynep Koçak, ‘estetiğe karşı değilim.’ demişti.

Ünlü ismin Ağustos ayında doğum gününü kutlamak için paylaşmış olduğu bir fotoğrafı da yeniden estetikli görüntüsü dolayısıyla gündem oldu.

41. yaş gününü kutlayan Zeynep Koçak’ın fotoğrafı tekrar sosyal medyada gündem olunca, binlerce mesaj geldi. Bazı kullanıcılar Zeynep Koçak’ın bu halini şarkıcı Güllü’ye benzetti.

Kendisi hakkında yazılanları gören Zeynep Koçak yine esprili bir cevap verdi ve dolandırıcılık iddialarıyla gündemi sarsan Kıvanç Talu’ya göndermede bulundu.

‘Sadece herkesi 100 milyon dolandırmak için Güllü gibi davranıp Portekiz’e gitmek istemiştim.’

Var Böyle Tipler hesabıyla tanınan fenomen Kıvanç Talu, yakın çevresini eşi ile birlikte 100 milyon TL dolandırıp Portekiz’e kaçtı iddiaları sürüyor bildiğiniz gibi.

Sosyal medya hesapları kapanan çifte dair birbirinden ilginç açıklamalar geliyor. Bu arada ÇGH oyuncularından da Kıvanç Talu’nun neden ekipten ayrıldığına dair bir açıklama gelmiş ve fenomen ismin ekibi ‘fakir’ gördüğünü söylemişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x