Youtube’a rakip oldu: X TV geliyor

Wski adıyla Twitter olan X, “X TV Uygulaması” adlı, akıllı televizyonlarınızda da gerçek zamanlı içeriklere erişebileceğiniz yeni platformunu duyurdu. Bu yeni uygulama, seyir keyfinizi daha da artıracak ve yüksek kaliteli eğlence deneyimini evinizin rahatlığında sunacak.

X CEO’su Linda Yaccarino, yeni uygulamanın “akıllı TV’lerinize gerçek zamanlı, ilgi çekici içerik” getireceğini duyurdu. Uygulamanın arayüzü, Yaccarino tarafından X’de paylaşılan bir tanıtım videosunda görüldüğü gibi YouTube’un arayüzüne oldukça benziyor.

Uygulama, kullanıcıların özel popüler içeriklerle güncel olarak erişebilmelerine olanak tanımak için tasarlanmış bir trend video algoritmasının yanı sıra videoları konuya göre düzenleyecek yapay zekâ destekli konular içerecek. Uygulama ayrıca cihazlar arası görüntülemeyi de destekleyecek, yani bir videoyu telefonunuzda izlemeye başlayıp daha sonra televizyonunuzda izlemeye devam edebileceksiniz.

Uygulamanın resmi bir lansman tarihi henüz açıklanmasa da X CEO’su Yaccarino, uygulamanın yakında kullanıma sunulacağını belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x